Izolowanie dachu – London Insulation

London Insulation to brytyjska jednostka o umocnionej pozycji na rynku, realizująca zlecenia z zakresu izolacji dachów przy zastosowaniu prekursorskich produktów marki H2Foam od firmy Icynene.

London Insulation to głównie imponująca jakość i zadowolenie milionów nabywców, jacy im zawierzyli. W dbałości o domy nabywców, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o odpowiedniej gęstości, a pianki do montażu składają się ze specjalnych komórek, umożliwiających precyzyjne wypełnienie przestrzeni między belkami dachowymi, stalą i innymi przestrzeniami.
iycene
Produkty wykonane poprzez Icynene są idealne do dowolnej izolacji nakrycia budynku, gdyż:

  • nie posiadają zagrażających zdrowiu gazów, tak jak w różnych piankach poliuretanowych,
  • są elastyczne,
  • przenigdy nie zmieniają własnego kształtu,
  • wypełniają wszystkie zadrapania i przerwy,
  • są oddychające,
  • mają kapitalne atrybuty techniczne i akustyczne,
  • zachodzi 0 zagrożenie akumulacji.

Piankowe wyroby do izolacji w sprayu firmy Icynene pomogły sformułować definicję europejskich standardów w ociepleniach dachów. Skutecznie umieją one zatamować dowolne odgłosy i mroźne powietrze, a przy tym są pewne dla zdrowia, bezwonne, trwałe i ogromnie wydajne.
Do tej pory asortyment H2Foam pozostał zastosowany w wielu krajach na całym świecie do planów mieszkaniowych i komercyjnych. Marka ta jest przykładem dla odrębnych fabrykantów, dążących do zapewnienia swoim produktom solidności i innowacyjności w 1.
izolacja
Przez ponad 30 lat notoryczny rozwój techniki i wzajemna praca wielu osób, zezwoliły wykonać produkt idealny dla dowolnego odbiorcy.
Wdrożenie tego rodzaju pianki pozwala osiągnięcie oszczędności w grzaniu plus minus 50%. Zwłaszcza w zimę można docenić, jak strzegą one dom przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Co więcej wpływają one na stan powietrza w pomieszczeniach, stanowiąc nadzwyczajnie efektywną barierę dla brudu i wszelakich mikrobów, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Następną wartością tego materiału jest wyjątkowa elastyczność. Toleruje on nawet epizodyczne ruchy budynku, nie gubiąc przy tym nic ze swych uszczelniających właściwości. Pianka nie wchłania wody ani nie powstrzymuje wilgoci, co umożliwia uniknąć powstawania wilgoci i zagrzybienia na ścianach budynku.
Pianka
Na dowolne swoje instalacje przedsiębiorstwo daje 25-letnią porękę.