Wandkork

Atrakcyjne wnętrza własnych domów i mieszkań to zespół wyselekcjonowanych przez nas czynników dekoracyjnych i wykończeniowych naszego miejsca zamieszkania. Opcją dla ścian oklejonych tapetą, lub płytkami lub po prostu ścian pomalownych jest wandkork, jest to materiał nakładany na ścianę i powodujący, że przedstawiona nim ściana jest osobliwa, nowatorska i jedyna w swoim stylu.

Aranżacja naszego lokalu, może określać z góry powstanie takowych ścian w sypialni, kuchni, pokoju rodzinnym, ściany zatopione korkiem tworzą w domu specyficzny mikroklimat, korek wycisza pokój a osłonięty woskiem powoduje, że w miejscach o ogromnym natężeniu ruchu ulicznego, unoszące się opary syfu nie przyczepiają się na dobre do ścian. Bez trudności wolno takową ścianę wytrzeć chusteczką czy ściereczką i nie wdychamy w domu kurzu.
Proponowany jest niesłychanie spory wybór fasonów, faktur i kolorów, idzie wybrać według swego uznania i zaadaptować do resztki urządzonego już wnętrza.
kork
Korek to sto procent właściwości i ekologii, wyczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie zastosowano korek na ścianach. Nader modny nie tylko w budynkach i mieszkaniach odnalazł swoje położenie także w pomieszczeniach gospodarczych. Pomieszczenia gdzie ściany pokryte są materiałem wandkork to pomieszczenia wyciszone i stonowane, indywidualne w swoim gatunku i bezprecedensowe, posiadające własny styl w tym silne cechy estetyczne i praktyczne.
Używany korek jest fenomenalnej jakości, ściany nadzwyczaj długo wytrzymują, nie ulepszamy ich struktur przez długi okres, bezproblemowe są w konserwacji i utrzymaniu sterylności oraz odporne na wszelakiego gatunku niepomyślne warunki.
Nasz lokal z obklejonymi korkiem ścianami otrzymuje od nas własny, wyjątkowy look, mieszkanie ma pomieszczenia kosmiczne, a przy tym bardzo przyjemne i nowatorskie. My natomiast sami w takim lokalu mieszkalnym czujemy oryginalną aurę i niesłychanie fajnie spędzamy w nim czas.