Własny hotel – urzeczywistnione pomysły

Prawie 10 lat temu zdecydowaliśmy, iż stworzymy ośrodek wypoczynkowy. Zgromadziliśmy oszczędności ze sprzedaży dwóch domów, jakie odziedziczyłam, z tej przyczyny pojawił się ten pomysł. Początkowo małżonek był niechętny jako że sądził, iż może to być drogie.

podróże
Lecz po kilku dniach wspólnie zdecydowaliśmy o stworzeniu tego pomysłu. Zamieszkujemy w Beskidach w niewielkie wsi. Pragnęliśmy wytworzyć pensjonat relaksu dla ludzi mających ochotę czmychnąć od codziennych zleceń. W związku z tym kupiliśmy parcelę nieopodal kompleksu leśnego. Wcześniej pomknęliśmy do Getin Banku by aplikować o zobowiązanie finansowe. Gdy uzyskaliśmy pożyczkę zaczęliśmy budowę. Z początku miały powstać hotel jak i również parę drewnianych chatek. Na dodatek utworzyliśmy plac zabaw plus przepiękne ogródki.

Dom wypoczynkowy postawiony został nadzwyczaj szybko

Koronnym projektem miał być pensjonat, w którym mieli być umieszczeni goście z całej Polski. Pragnęliśmy by miał kilkanaście kwater. Na starcie kupiliśmy surowce i wykupiliśmy załogę, która miała za zadanie urzeczywistnić wspólny plan. Już po postawieniu konstrukcji budynku musieliśmy wstawić okna. Miało być około 30 otworów okiennych. Dlatego wypatrywałam odpowiedniej spółki, która przeprowadza duże zapotrzebowania. Przyjaciółka poleciła mi https://www.oknaoptimus.eu/. Skontaktowałam się z pracownikiem przedsiębiorstwa i sprecyzowaliśmy szczegóły. Po pewnym czasie dotransportowano okna i zaraz potem wstawiono je w budynku. Udałam się do marketu meblowego i nabyłam umeblowanie a także przydatne urządzenia. W wyposażaniu pensjonatu służyła mi pomocą rodzina. Po długim czasie mogliśmy ugościć wczasowiczów do naszego ośrodka.
dom z trawnikiem

Rekreacja niedaleko rezerwatu

Pensjonat usytuowany jest niedaleko rezerwatu przyrody. W koło okazuje się być sielankowo a w wyniku tego, iż jezdnie znajdują się w pewnej odległości, nie doświadczymy chaosu. Odwiedzający mogliby czerpać z niesamowitości natury. Milusińscy cudownie się bawią, zdołają bawić się nad wodą a opiekunowie nie potrzebują się niepokoić o własne latorośli. W przyszłości przewidujemy zrobienie gabinetu odnowy i aranżowanie kolonii dla młodzieży. Dochód z naszego pomysłu okazał się znaczący z tej przyczyny możemy powierzyć finanse w rozbudowę ośrodka wczasowego.