Dostaliśmy wymarzony kredyt

Wspólnie z moim partnerem kwaterowaliśmy przez długi czas u rodziców. Jakkolwiek by było pokoi było wiele to chcieliśmy naszego domu. Jednakże nie posiadaliśmy tyle pieniędzy aby starać się o kredyt. Toteż oboje znaleźliśmy intratne posady. Mój mąż uzyskał posadę w fabryce montującej urządzenia do klimatyzacji a ja zdobyłam wolne miejsce w gabinecie spa.

taras i okno
Przez 3 lata ciułaliśmy grosz do grosza. Chwilami było niezwykle trudno, albowiem nie byliśmy stanie wybywać na wakacje albo prezentować sobie kosztownych produktów. Otrzymaliśmy ratunek od teściów niemniej jednak domyślaliśmy się, że za jakiś czas mogłoby być niewygodnie, kiedy zajdę w ciążę. Po kilku latach oszczędzania udało się uzbierać należytą kwotę. Bez pośpiechu udaliśmy się żeby przejrzeć domy. Chcieliśmy nabyć nieznaczne gniazdko w sąsiedztwie dworca głównego Katowic. Wyszło na jaw, że kilka mieszkań może być właściwym rozstrzygnięciem.
czerwony pokój

Wyłoniliśmy własne m i wybraliśmy się do banku

Jak wyłowiliśmy najlepsze mieszkanie, musieliśmy udać się do banku. Wnioskowaliśmy o pożyczkę hipoteczną w PKO BP, albowiem warunki okazały się być niesłychanie pomyślne. Oczekiwaliśmy na decyzję 3 tygodnie. Później zadzwonił pracownik banku i zakomunikował, że dostaliśmy pieniądze. Byliśmy niezmiernie zadowoleni. Jak zyskaliśmy kredyt należało zrealizować małą renowację naszego domu. Chcieliśmy wstawić nowe okna, więc wyszperałam w necie jednostkę, jaka proponuje niedrogie okna. Wybraliśmy okna aluminiowe, a po 4 tyg. zjawiła się brygada po czym zainstalowała nasze nabytki. Później zakupiliśmy wyposażenie oraz wstawiliśmy podłogi. Minął miesiąc i nasze mieszkanko przedstawiało się znakomicie. Mieliśmy możliwość w końcu wyjechać od teściów.
salon

To idealne lokum

Nowe M3 jest nadzywczaj śliczne. Kredyt hipoteczny pozwolił urzeczywistnić marzenia. Razem z małżonkiem regularnie przesiadujemy w wyremontowanym domu. Mogliśmy poznać również nowych sąsiadów. Jestem przekonana, że zaciągnięcie kredytu było odpowiednim założeniem. Choć obecnie jesteśmy zmuszeni żeby regulować co miesiąc transzę kredytu, to mamy w posiadaniu swoje osobiste 3. Za rok pragniemy odmłodzić kuchnię jak i również zakupić sprzęty do jadalni. Jeśli nasze oszczędności to umożliwią wówczas również zamontujemy jacuzzi. Jestem przekonana, że ostatecznie będzie nadzwyczajnie.